Jsi spolehlivá, nekonfliktní dívka či žena od 18-ti? Pak zavedený privát hledá právě Tebe

Hledáte působ, jak vydělat Balík peněz a neřešit stres a nedostatek financi? Už vas nebaví stále pracovat a odevzdávat polovinu z vasich výdělku? Přijď to zkusit k nám.

Nabízíme pronájem samostatných pokojů. Pokud dbate na příjemné a ciste prostředí, máme pro Vás nabídku pronájmů nadstandardně vybavených místností

U mne si můžete pronajmout pokoj na několik dní v týdnu . Ale i dlouhodobe.
Nabizime První nájem zdarma.
Ceká na tebe příjemné a čisté prostředí

Kolektiv je u nás česko-slovenský, vedení české, takže vůbec nevadí, jestli neumíš německy. Telefonáty pro tebe vyřizuje recepční.

V ceně je zahrnut wify, nájem,samostatná sprcha a kompletní vybavení pokoje jako např.pračka,sušička, lehátko, ručníky,prostěradla letni terasa kuchine

Výdělky se pohybují podle toho kolik investuješ casu, denně. Výdělek je reálný- od 600,-Chf - 1500,-Chf je možné denne vydelat.

Reklama na nasich webovych strankach zdarma, plus na eroticke portali jako napr xdate and6 zurich6,sexnews.. Investice tydne za reklamu je 200,-Chf
Zařídíme reklamu i pracovni povoleni.

Pomůžu Ti se vším, co potřebuješ. Od profi fotek po klientelu

A jak teď dál?

Pokud ještě váháš, zda-li s touto prací začít nebo zkusit, zavolej mi. Ráda Ti zodpovím všechny otázky. Pokud chceš do toho jít a vyzkoušet to, tak mě kontaktuj. Ráda s Tebou proberu další detaily. Můžeš začít hned, zaleží jen na Tobě, kdy máš čas.
Napiš, zavolej...

Máš-li ještě otázky, na které jsi nenašla odpovědi, tak mě kontaktuj. Stačí poslat email, klasickou SMS nebo přes Whatsup/Viber. Na telefonu jsem neustále. Pokud máš zájem domluvit si termín a přijet to vyzkoušet k nám, pak přilož ještě foto postavy.

Termín je možný ihned

Tesim se na spolupraci

Kontakt
Mobil: 0041767230347
WhatsApp: 0041767230347
Email: seegirls@gmx.chPokud máte zájem o práci vyplňte následující formulář.
Ochrana vašich osobních údajů pro nás vždy byla, je a bude na prvním místě