Přivítáme nové tváře slečen, které by si rády chtěly rychle přivydělat! Vysoká návštěvnost privatu a rychlé výdělky, ubytování zdarma na vlastním plně vybaveném pokoji 

O mne:

V posledných 20 rokoch som postupne otvárala svoje podniky v najlepších mestách, takže teraz iba v centre Zürichu mám 7 privátov a víl. Spolupracujem s náročnými dievčatami a recepčnými a ponúkam najéepšie podmienky pre každú.

Urobím všetko preto, aby si TI najlepšie zarábala, je to v našom spoločnom záujme. Gatrantujem najvyššie možné zárobky.

Medzi našimi hosťami sa pravidelne objavia svetové hviezdy, športovci a zo všetkých kútov sveta tí najbohatší. Toto je Zürich.

Ak by si chcela so mnou pracovať, pošli svoju prihlášku cez moju webovú stránku, alebo napíš e-mail, alebo ma môžeš kontaktovať non stop prostredníctvom SMS, Viber, WhatsApp!

Pomocou prihláškového formulára mi možeš poslať všetky potrebné informácie a je to najrýchlejší spôsob, aby si mohla čím skôr začať. Vyber si svoje najleepšie fotky, vyplň základné údaje a pošli mi to.

100% diskrétnosť je garantovaná, odo mňa sa nikto nedozvie, čím sa živíš.

Do 24 hodín sa Ti ozvem, ale väčšinou takmer okamžite.

Pomôžem Ti vo vycestovaní, zálohujem Ti súkromný autobus.

Čakajú na Teba slovenská majitel'ka / recepčná / dievčatá!

Moje inzeráty nie sú dostupné zo Slovenska, takže doma nikto nebude vidieť Tvoje fotky.

K inzerátom vyhotovíme profesionálne fotky tu na mieste.

Môžeš prísť aj na 1 týždeň minimálne.

Pracujme spolu, navzájom!

? DISKRÉCIA ? BEZPEČNOSŤ ? VYSOKÉ CENY ? KORREKTNÉ PODMIENKY ? PROFESSIONÁLNE REKLAMY

Čo ohl'adom Zürichu musíš vedieť, patrí medzi najbohatšie mestá sveta, s množstvom potencionálnych zákazníkov. Bezpečné pracovné miesta vo Švajčiarsku s galatnou a čistou klientelou, s exkluzívnym pracovným prostredím.

Pracovné povolenie je zdarma, čo okamžite po príchode dostaneš. 

Priatel'ské a   "normálne" recepčné pracujú v podnikoch, ktoré pomáhajú pri komunikácii/ udržiavať čistotu v podnikoch/vo všetkom Ti budú pomáhať!

Ovládanie cudzích jazykov nie je nutné, ale ovládanie francúzskeho/ anglického/ nemeckého jazyka je prednosťou.

Pri korektných 50% na odovzdanie môžeš pracovať s najvyššími cenami, s obrovskými extra peniazmi, ktoré sú iba Tvoje!

Máme stabilnú a stálu klientelu, vďaka profesionálnych inzerátov obrovských rozmerov. Všetky podniky sú vybavené jedinečným luxusným nábytkom a vybavením, Wifi, internet, tv, dvd a všetky prostriedky potrebné k práci máš k dispozícii.